ROTINGER

Сertifikáty

Сertifikáty

Vysokú kvalitu výrobkov ROTINGER potvrdzujú mnohé certifikáty:

Certifikát ISO 9001:2015 certificate confirms observance of specific procedures which affect market development of the company and product quality.

Certifikát potvrdzuje dodržiavanie špecifických postupov, ktoré ovplyvňujú trhový vývoj spoločnosti a kvalitu produktov. Tento štandard je všeobecne známy a akceptovaný na celom svete.

TÜV Certifikát vydané renomovaným certifikačným strediskom TÜV Rheinland, zaručuje, že produkt aj jeho výrobný proces sú testované a kontrolované nezávislým certifikačným orgánom

Skupina TÜV Rheinland, založená takmer pred 150 rokmi, je jedným z popredných svetových poskytovateľov testovacích služieb s viac ako 20 600 zamestnancami a ročnými tržbami okolo 2 miliárd eur. Vysokokvalifikovaní odborníci TÜV Rheinland testujú technické systémy a produkty po celom svete, podporujú inovácie v technológiách a podnikaní, školia ľudí v mnohých profesiách a certifikujú manažérske systémy podľa medzinárodných noriem.

Certifikát EAC je certifikát o zhode výrobkov ROTINGER s normami, ktoré sú v súčasnosti platné na ruskom trhu, vydaný príslušným certifikačným orgánom Ruskej federácie.

Certifikát je platný v celej Eurázijskej ekonomickej únii, ktorá zahŕňa: Ruskú federáciu, Bielorusko, Kazachstan, Arménsko a Kirgizsko.

TecDoc Data Supplier. Prítomnosť značky ROTINGER v katalógu TecDoc (status: Dodávateľ údajov TecDoc) umožňuje rýchle a precízne oboznámenie sa s technickou špecifikáciou a použitím príslušných produktov a dostupnými novinkami v ponuke.

TecDoc obsahuje údaje od viac ako 700 výrobcov náhradných dielov, viac ako 6 600 000 položiek, viac ako 4 000 000 ilustrácií, 74 600 modelov osobných áut a 35 500 nákladných áut. Je k dispozícii v 35 jazykoch.

Laximo AfterMarket je online databáza obsahujúca informácie o autodieloch na primárnom aj sekundárnom trhu. Predstavuje výdatný online zdroj informácií pre profesionálov zaoberajúcich sa obchodovaním s autodielmi, keďže používateľom umožňuje nielen získať informácie o komponentoch, ale aj posúdiť ich dôveryhodnosť.

V súčasnosti Laximoobsahuje viac ako 35 miliónov autodielov, 90 miliónov náhradných dielov a viac ako 30 tisíc technických ilustrácií. Stránka je dostupná výlučne v ruštine.

Výroba brzdových kotúčov a bubnov ROTINGER prebieha podľa presne popísaných, prísnych noriem.

Vysokú kvalitu výrobkov ROTINGER potvrdzujú mnohé certifikáty

Značka ROTINGER podporuje aktívne motorizované.