ROTINGER

Сertifikáty

Сertifikáty

Vysokú kvalitu výrobkov ROTINGER potvrdzujú mnohé certifikáty:

Certifikát ISO 9001:2015 certificate confirms observance of specific procedures which affect market development of the company and product quality.

Certifikát potvrdzuje dodržiavanie špecifických postupov, ktoré ovplyvňujú trhový vývoj spoločnosti a kvalitu produktov. Tento štandard je všeobecne známy a akceptovaný na celom svete.

TÜV Certifikát vydané renomovaným certifikačným strediskom TÜV Rheinland, zaručuje, že produkt aj jeho výrobný proces sú testované a kontrolované nezávislým certifikačným orgánom

Skupina TÜV Rheinland, založená takmer pred 150 rokmi, je jedným z popredných svetových poskytovateľov testovacích služieb s viac ako 20 600 zamestnancami a ročnými tržbami okolo 2 miliárd eur. Vysokokvalifikovaní odborníci TÜV Rheinland testujú technické systémy a produkty po celom svete, podporujú inovácie v technológiách a podnikaní, školia ľudí v mnohých profesiách a certifikujú manažérske systémy podľa medzinárodných noriem.

Certifikát EAC je certifikát o zhode výrobkov ROTINGER s normami, ktoré sú v súčasnosti platné na ruskom trhu, vydaný príslušným certifikačným orgánom Ruskej federácie.

Certifikát je platný v celej Eurázijskej ekonomickej únii, ktorá zahŕňa: Ruskú federáciu, Bielorusko, Kazachstan, Arménsko a Kirgizsko.

TecDoc Data Supplier. Prítomnosť značky ROTINGER v katalógu TecDoc (status: Dodávateľ údajov TecDoc) umožňuje rýchle a precízne oboznámenie sa s technickou špecifikáciou a použitím príslušných produktov a dostupnými novinkami v ponuke.

TecDoc obsahuje údaje od viac ako 700 výrobcov náhradných dielov, viac ako 6 600 000 položiek, viac ako 4 000 000 ilustrácií, 74 600 modelov osobných áut a 35 500 nákladných áut. Je k dispozícii v 35 jazykoch.

Laximo AfterMarket je online databáza obsahujúca informácie o autodieloch na primárnom aj sekundárnom trhu. Predstavuje výdatný online zdroj informácií pre profesionálov zaoberajúcich sa obchodovaním s autodielmi, keďže používateľom umožňuje nielen získať informácie o komponentoch, ale aj posúdiť ich dôveryhodnosť.

V súčasnosti Laximoobsahuje viac ako 35 miliónov autodielov, 90 miliónov náhradných dielov a viac ako 30 tisíc technických ilustrácií. Stránka je dostupná výlučne v ruštine.

Výroba brzdových kotúčov a bubnov ROTINGER prebieha podľa presne popísaných, prísnych noriem.

Vysokú kvalitu výrobkov ROTINGER potvrdzujú mnohé certifikáty

Značka ROTINGER podporuje aktívne motorizované.

Stay up to date

Subscribe to our newsletter to receive information about our current activities. 
If you want to receive the newsletter on a selected topic, please fill out the form below.

Stay up to date

Subscribe to our newsletter to receive information about our current activities.
If you want to receive the newsletter on a selected topic, please fill out the form below.

Web používa cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies.