RO

  • Rotinger e-shop

Rotinger
Sponsoring

Rotinger Rally Team

Kaip tiuningo stabdžių diskų gamintojas, skirtų tarp kitko motociklų aistruoliams, „ROTINGER” yra pagrindinis A. Sidor ir P. Piczak (Opel Astra GSi) ralio komandos rėmėjas Lenkijos ralio čempionate. Kovingas „ROTINGER“ Rally Team varžybas galite stebėti Facebook puslapyje.

Mes remiame jaunų talentų!

„ROTINGER” prekės ženklas palaiko aktyvius automobilistus. Jei esate motorizacijos aistruolis, dalyvaujate raliuose, esate automobiliams skirtos grupės, forumo ar klubo narys, aktyviai dalyvaujate vietinėse automobilių sporto iniciatyvose – būtinai atsiųskite mums informaciją apie save!

Viena iš pirmaujančių gamintojų dalių prie тормозным sistemų mikroautobusų, gazelės, lengvųjų automobilių, yra prekybinis Rotinger. Gamybai stabdžių diskų, stabdžių ritėse naudojami высокопрочные šiuolaikinės medžiagas, naujausias technologijas, kas leidžia žymiai pagerinti eksploatacines savybes dalių, padidinti saugumą transporto priemonės vairuotojas. Aukšta produktų kokybė, patvirtinta daug pasaulio, europos sertifikatus.

Bendrovė Rotinger yra pagrindinis komandos rėmėjas, принимавшей dalyvauti авторалли. Įgulos lenktynių komandos susideda iš dviejų talentingų lenktynininkų – Adomo Сидора ir Бартоломея Дзюжиньского, didysis dalyvauti taurės rungtynėse Lenkijos (klasė Астра).

Mūsų bendrovė teikia paramą jauniems талантам, juk būdama gamintojų vienus iš geriausių stabdžių diskai, mes taip pat интересуемся automobilio sportuoti. Kreipiamės į visus, nuolatinis ir būsimiems klientams: „Jei Jūs taip pat увлекаетесь automobilio sportuoti, esate dalyviu автопробегов, arba aktyviai palaikyti viską, kas susiję su sfera автоспорта – susisiekite su mumis, pateikti informaciją, siekiant gauti paramą, kuri bus padidinti šansai gauti pergalės”.