LT

  • Rotinger e-shop

Rotinger
High performance

Šiluminė deformacija yra daugelio šiuolaikinių automobilių problema. Net ir su palyginti maža rida stabdant atsiranda nemalonios vibracijos. ROTINGER atsakymas į šiuos nepatogumus yra „High Performance“ serijos stabdžių diskai, kuriuose naudojamas padidintas anglies kiekis ketuje – tai šio prekės ženklo siūlomų produktų asortimentas.

ROTINGER GRAPHITE Line - это высококачественные продукты с инновационным антикоррозийным покрытием. Они смогут удовлетворять потребности самых требовательных пользователей, которые предпочитают динамичное вождение и привлекательный внешний вид, для которых безопасность является приоритетом. Антикоррозионное покрытие производится в процессе гальванизации с использованием специальной пропитки масла (индексы ассортимента с обозначением «GL»).

.

ROTINGER HP „High Carbon“ klasės stabdžių diskai turi praturtintą medžiagos struktūrą. Didesnis anglies kiekis garantuoja geresnį šilumos išsklaidymą, mažesnius temperatūros svyravimus ir dėl to – mažesnį jautrumą terminei deformacijai (vadinamoji padidėjusi šiluminė varža, t.y., kaip greitai diskas išsklaido šilumą ir priešinasi daugkartiniam šildymui ir aušinimui).

ROTINGER HP stabdžių diskai yra tiek standartinės, tiek sportinės versijos (gaminių indeksai pažymėti HP).